200TL ÜSTÜ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE >

ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI >

Ödemiş Bozdağ Kara Kovan Petek Bal 1 Kg.

New

Ödemiş Bozdağ Kara Kovan Petek Bal 1 Kg.

50,00 TL

Stok Durumu: Var

Ürün fiyatına %8 KDV dahildir.

Satın aldığınız ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.
Bu ürünü satın aldığınızda kargo bedava kampanyasından faydalanabilirsiniz.
50,00TL'lik daha alışveriş yapın Kargo Bedava kampanyasından faydalanın.


Yöresel Ödemiş Bozdağ Karakovan Petek Balı uzun süren piyasa araştırmalarımızdan sonra raflarımızda yer alan ürünlerimizdendir, amacımız sizlere güvenebileceğiniz ağız tadıyla gerçek bir bal yedirebilmektir. Karakovan Petek Balı; doğal bitki örtüsünde yetişen çiçeklerin özlerinin, oyulmuş ağaç kütüğünün içinde toplanmasıyla oluşturulan %100 doğal bir  gıdadır, kara kovan balında petekler dâhil her şeyi arının kendisi yapar. Hiçbir insan müdahalesi olmaz. Bu bal ağızda erir, daha güzeldir...Kara kovan balının şifa değeri çok yüksektir bazı bölgelerimizde şifa balı olarak da adlandırılır."50 SENELİK TECRÜBE İLE ÜRÜNLERİMİZ"


Aygida.com 'da satılan tüm ürünler senelerin vermiş olduğu tecrübenin sunumudur.Bizler size hem kendi özel olarak ürettirdiğimiz hemde piyasadan en iyilerini seçerek sunduğumuz ürünleri sağlıklı, kaliteli, doğal ve damak tadınıza uygun olmasını sağladığımızdan emin olarak günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltılarınızı zenginleştiriyoruz.
 
"SORUNSUZ TESLİMAT"


Ürünlerimizin size ulaşmasında sarf ettiğimiz çaba ile (en temiz ortamda,ürünlere el değmeden,en iyisini, en kalitelisini  tüm konsantremizle sadece sizi ve sağlığınızı düşünerek ) başarıya ulaşmak bizi gururlandırır.Bundan dolayı içinizin rahat olmasını temenni ediyoruz. Tüm ürünler gıda olduğu için gönderilmesinde sorunlar yaşayacağınızı düşünmenizi de istemiyoruz .Çünkü biz bu işi 50 senedir yapıyoruz.

  • 200TL Üstü ücretsiz kargo fırsatı!
  • Ayrıntılı bilgi için bizi arayın 0 0232 426 49 56
  • %100!!
    Güvenli Alışveriş
  • Garantili Ürün ve İade Garantisi