100TL ÜSTÜ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE >

ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI >

Bergama Deri Tulum Peyniri 1 Kg.

New

Bergama Deri Tulum Peyniri 1 Kg.

25,00 TL

Stok Durumu: Var

Ürün fiyatına %8 KDV dahildir.

Satın aldığınız ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.
50,00TL'lik daha alışveriş yapın Kargo Bedava kampanyasından faydalanın.


AYGİDA Hakiki Bergama Eski Deri Tulum Peyniri sert, yağlı delikli ve 18 ay beklemiş bir üründür.İmal edilirken İnek, Koyun, Keçi sütü kullanılmıştır. Asıl özelliği keçi derisine basılmış olmasıdır. Bunun nedeni eski zamanlarda ürünlerin korunabilecek bir sisteme sahip olunmaması nedeni ile eski insanlar yaptıkları peynirleri derilerin içine basıp, mağaralarda muhafaza etmeleri. Ay gıdanın asıl simgesi Hakiki Bergama Eski Deri Tulum Peyniri en cok sattığı ürünler arasındadır. İmâl eden ustamız 1960 yılından bu yana dededen toruna miras olarak bırakılmış bir tarifle lezzetini sürdürmekte.Ürününüzü size tek kalıp olarak değil,kolayca saklayabilmeniz ve raf ömrünü uzatabilmeniz için 350 gr.lık vakumlu paketler halinde göndererek dolapta muhafazasını kolaylaştırıyoruz.Tek tek açıp tüketeceğiniz için üründe herhangi bir sararma,tadında değişiklik olmayacaktır.

10.000 yıllık sofra kültürü içinde her zaman kendine başköşede yer bulan tulum peyniri başlarda Bergama’nın geleneksel bir lezzeti olarak varlığını sürdürse de tarihi süreç içerisinde İzmir’e hatta Ege Bölgesi’ne mal olmuş İzmir Tulumu olarak anılmaya başlanmıştır. Ay Gıda tarafından siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Bergama Deri Tulum peynirleri randımanı yüksek (tam yağlı) koyun sütünden imal edilmekte, özel olarak işlenmiş koyun derilerinde kurutulmaktadır. Sahip olduğu düşük tuz oranı, içeriğinde bulunan vitamin, kalsiyum, yağ mineraller ve protein ile sağlığına özen gösteren müşterilerimizin bir numaralı tercihidir.

 
"50 SENELİK TECRÜBE İLE ÜRÜNLERİMİZ"


Aygida.com 'da satılan tüm ürünler senelerin vermiş olduğu tecrübenin sunumudur.Bizler size hem kendi özel olarak ürettirdiğimiz hemde piyasadan en iyilerini seçerek sunduğumuz ürünleri sağlıklı, kaliteli, doğal ve damak tadınıza uygun olmasını sağladığımızdan emin olarak günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltılarınızı zenginleştiriyoruz.
 
"SORUNSUZ TESLİMAT"


Ürünlerimizin size ulaşmasında sarf ettiğimiz çaba ile (en temiz ortamda,ürünlere el değmeden,en iyisini, en kalitelisini  tüm konsantremizle sadece sizi ve sağlığınızı düşünerek ) başarıya ulaşmak bizi gururlandırır.Bundan dolayı içinizin rahat olmasını temenni ediyoruz. Tüm ürünler gıda olduğu için gönderilmesinde sorunlar yaşayacağınızı düşünmenizi de istemiyoruz .Çünkü biz bu işi 50 senedir yapıyoruz.